Znajdź się wśród najlepszych

Agregujemy najlepiej rokujące firmy w kraju. Twoja działalność może być jedną z nich!

Buduj rozpoznawalność

Działamy na Twoją korzyść poprzez poprawę widoczności Twojej marki w Internecie.
Możesz nam zaufać!

Pokaż się społeczności

Nasi użytkownicy są na portalu przede wszystkim dla wysokiej jakości artykułów firmowych.
Pokaż się z najlepszej strony!

Klaudia Sadowska 2021-11-27 0 komentarzy

Nowoczesna kamera LTE - jak działa?

Nowoczesna kamera LTE - jak działa?

Producenci kamer monitoringu proponują urządzenia o wielu przydatnych funkcjach, zmniejszające ryzyko przedostawania się na teren posesji włamywaczy. Są one rekomendowane osobom, które często wyjeżdżają, przez co ich domy stoją puste. Zamawiają je również rodzice zatrudniający opiekunki do dzieci. Na rynku występują urządzenia przeznaczone do zastosowań wewnętrznych oraz zewnętrznych. Modele pochodzące od renomowanych producentów zapewniają wysoką jakość nagrań, co ułatwia identyfikację złodziei.

Nabywcy chwalą sobie szczególnie modele bezprzewodowe, które nie sprawiają problemów w trakcie montażu, ponieważ nie wiążą się z koniecznością kucia w ścianach w celu ukrycia kabli. Przydają się więc w obiektach po zakończonym remoncie. Kamery łączą się z siecią WiFi i mają dwie karty sieciowe. Niektóre z nich wyposażono także w slot przeznaczony na kartę microSD. Przed zakupem warto zwrócić uwagę na rodzaj przetworników i rozdzielczość, ponieważ parametr ten wpływa na jakość obrazu. Równie ważny jest duży kąt widzenia kamery oraz możliwość pracy w trybie nocnym.

Sprzedażą tego typu kamer zajmują się pracownicy sklepu Reolink. Zainteresowaniem cieszy się między innymi kamera LTEsprawdzająca się w obiektach różnych typów. Niektóre urządzenia posiadają wbudowany mikrofon oraz głośnik i są w stanie przybliżać obrazy. To odporne na warunki atmosferyczne sprzęty, którym niestraszna jest wilgoć oraz zabrudzenia. Są one niepodatne na zniszczenia, dzięki czemu przeprowadzanie napraw nie jest konieczne.  

Zostaw komentarz