Znajdź się wśród najlepszych

Agregujemy najlepiej rokujące firmy w kraju. Twoja działalność może być jedną z nich!

Buduj rozpoznawalność

Działamy na Twoją korzyść poprzez poprawę widoczności Twojej marki w Internecie.
Możesz nam zaufać!

Pokaż się społeczności

Nasi użytkownicy są na portalu przede wszystkim dla wysokiej jakości artykułów firmowych.
Pokaż się z najlepszej strony!

Anna Woźniak 2022-04-11 0 komentarzy

Nakładka schodowa dopasowana do stylu wnętrza

Nakładka schodowa dopasowana do stylu wnętrza

Efektownie prezentujące się schody pełnią funkcję praktyczną oraz estetyczną, stanowiąc drogę z jednego piętra na drugie oraz podkreślając charakter i styl wnętrza. Nakładki ze sklepu internetowego sklepoxide.pl dostępne są w różnorodnych formach i kolorach oraz rozmiarach. Ten ostatni aspekt na pewno ma znaczenie z kilku powodów. Przede wszystkim  pozwala na dopasowanie do wielkości schodów. Umożliwia także takie położenie nakładki, aby widoczne były również modne schody, lub w taki sposób, by zakryć jak największą część powierzchni. Możliwości dopasowania nie brakuje.

Wytrzymałe nakładki na schody drewniane pełnią funkcję ochronną zarówno w odniesieniu do ludzi, jak i nawierzchni. Przykryta dodatkowym materiałem powierzchnia schodów jest zdecydowanie bardziej bezpieczna. Nie ulega uszkodzeniom, trudno ją zarysować. W przypadku użytkowników zdecydowanie łatwiej zachowuje się równowagę, także kiedy wbiega się po schodach w skarpetkach. Nakładki pomagają zachować równowagę, łatwy sposób montażu to ich ważna zaleta. Solidnie trzymają się powierzchni dzięki warstwie samoprzylepnej lub antypoślizgowej.

Tego rodzaju asortyment bez problemu można dopasować do bardzo różnorodnych wnętrz oraz rodzajów schodów, nie tylko drewnianych. Funkcjonalna nakładka schodowa dostępna jest w bardzo wielu wersjach kolorystycznych, a także z różnymi motywami. Podobnie rzecz się ma z materiałami wykonania. To dzięki nim produkty efektownie się prezentują, są miłe w dotyku oraz ograniczają poślizgnięcia.

Zostaw komentarz