Znajdź się wśród najlepszych

Agregujemy najlepiej rokujące firmy w kraju. Twoja działalność może być jedną z nich!

Buduj rozpoznawalność

Działamy na Twoją korzyść poprzez poprawę widoczności Twojej marki w Internecie.
Możesz nam zaufać!

Pokaż się społeczności

Nasi użytkownicy są na portalu przede wszystkim dla wysokiej jakości artykułów firmowych.
Pokaż się z najlepszej strony!

Zofia Jakubowska 2021-08-13 0 komentarzy

Kursy niderlandzkiego dla każdego - także online!

Kursy niderlandzkiego dla każdego - także online!

Znajomość języków obcych zawsze stanowi wartość i poszerza perspektywy życiowe. Ułatwia podróże do innych krajów, pozwala także podjąć za granicą atrakcyjną pracę. Centrum Europy to warszawska szkoła językowa, która skutecznie wspiera swoich kursantów w podwyższaniu swoich kompetencji. Oferuje zajęcia z wykwalifikowanymi lektorami, których wyróżnia zaangażowanie i umiejętność przekazywania wiedzy z pasją. Dzięki prowadzonym przez szkołę kursom internetowym z cenionych usług mogą korzystać także mieszkańcy spoza stolicy. To również duże udogodnienie dla osób dysponujących ograniczoną ilością czasu ze względu na inne obowiązki. Mogą oni zapisać się na przykład na kurs niderlandzkiego online. Język ten zyskuje coraz większą popularność. Dobre warunki bytowe panujące w Holandii zachęcają do podjęcia tam pracy. Wiele osób decyduje się też na stałą przeprowadzkę do kraju.

 

Nauka języka bez wychodzenia z domu

Kompetentni lektorzy oraz nowoczesny system nauczania pozwalają uczestnikom zajęć zdalnych osiągać równie zadowalające efekty, co podczas kursu stacjonarnego. Prowadzony przez specjalistów niderlandzki online odbywa się w małych grupach, dzięki czemu każdy może zaangażować się w konwersację. Lektorzy dbają o to, by indywidualnie poświęcić uwagę kursantom i wyjaśnić ewentualne problemy ze zrozumieniem materiału. Uczestnicy zajęć korzystają ponadto z nowoczesnej platformy będącej przydatnym narzędziem w nauce języków obcych.

Wybór oferty szkoły usatysfakcjonował już wiele osób. Dołącz do nich i zacznij przygodę z językiem niderlandzkim, która może odmienić Twoją przyszłość!

Zostaw komentarz