Znajdź się wśród najlepszych

Agregujemy najlepiej rokujące firmy w kraju. Twoja działalność może być jedną z nich!

Buduj rozpoznawalność

Działamy na Twoją korzyść poprzez poprawę widoczności Twojej marki w Internecie.
Możesz nam zaufać!

Pokaż się społeczności

Nasi użytkownicy są na portalu przede wszystkim dla wysokiej jakości artykułów firmowych.
Pokaż się z najlepszej strony!

Klaudia Sadowska 2019-05-11 0 komentarzy

Kasetony winylowe

Kasetony winylowe

Materiał winylowy jest lżejszy od standardowo wykorzystywanego plexi. To sprawia, że winyl idealnie nadaje się do konstrukcji o nieco większych gabarytach, w przypadku których ciężar mógłby być przeszkodą do osiągnięcia pożądanego efektu wizualnego. Sama koncepcja produkcji jest jednak niezmienna – lico rozciąga się na aluminiowej ramie, a treść reklamowa jest wewnętrznie podświetlana. W zależności od potrzeb można zamówić kasetony jedno- lub dwustronne.

Nowoczesne, estetyczne kasetony winylowe są oferowane przez firmę topromo.pl, która wspiera klienta na każdym etapie brandingu – od projektowania, przez produkcję, po montaż. Oprócz kasetonów dostarcza m.in. stoiska targowe, wydruki wielkoformatowe czy popularne w ostatnim czasie trójwymiarowe litery. Kadra przedsiębiorstwa posiada niezbędne doświadczenie, a także bogato wyposażony park maszynowy do wykonywania podobnych zleceń.

Kasetony dają bardzo szerokie możliwości projektantom i wykonawcom. Winyl gwarantuje odporność i lekkość, a kształt czy kolorystyka i detale to już kwestia wyobraźni. Aluminiowa rama jest wykonywana z profilu aluminiowego, któremu można nadać dowolny kolor dzięki malowaniu proszkowemu RAL. Tymczasem lico kasetonu jest produkowane z unikatowej tkaniny winylowej, którą znakomicie się podświetla.

Co ciekawe, kaseton może mieć długość nawet 50 metrów bez widocznych łączeń. Ważną rolę odgrywa także wytrzymałość na niekorzystne warunki atmosferyczne, przez co chętnie stosuje się kasetony z winylu jako szyldy lokali czy sklepów. Ich montaż jest łatwy i tani, a dobrze rozproszone światło wpływa na oszczędności wynikające ze zużycia LED-owych żarówek.

Zostaw komentarz