Znajdź się wśród najlepszych

Agregujemy najlepiej rokujące firmy w kraju. Twoja działalność może być jedną z nich!

Buduj rozpoznawalność

Działamy na Twoją korzyść poprzez poprawę widoczności Twojej marki w Internecie.
Możesz nam zaufać!

Pokaż się społeczności

Nasi użytkownicy są na portalu przede wszystkim dla wysokiej jakości artykułów firmowych.
Pokaż się z najlepszej strony!

Kalina Wysocka 2022-10-12 0 komentarzy

Gdzie można wykupić ubezpieczenie samochodu w Andrespolu?

Gdzie można wykupić ubezpieczenie samochodu w Andrespolu?

Możliwość nawiązania bezpośredniego kontaktu z agentem ubezpieczeniowym (twarzą w twarz) to doceniana forma relacji zwłaszcza dla osób, które wykupują polisę po raz pierwszy. Mogą dzięki temu od razu zadać pytanie o interesujące ich szczegóły oferty oraz przedstawić własne wymagania. Właściciele samochodów będący nowicjuszami, jeśli chodzi o kwestie związane z ochroną pojazdu, nie zawsze też mają świadomość, że mogą zadbać nie tylko o swoje auto, ale także o siebie i pasażerów. Taką opcję daje zwiększenie świadczenia także o NNW czy AC.

Pośrednik zwykle proponuje różne warianty ubezpieczeń, od razu może też dokonać niezbędnych przeliczeń i podać wysokość raty za wybraną polisę. Orientuje się, jakie firmy są w stanie zaproponować posiadaczowi pojazdu najkorzystniejsze warunki. Sprawia to, że przeprowadzenie całej procedury trwa zazwyczaj dość krótko, chyba że klient nie może się zdecydować, jaki rodzaj ochrony będzie dla niego najlepszy i potrzebuje więcej czasu do namysłu. Ma taką możliwość, jeśli zachowa ustalony przez polskiego ustawodawcę termin wykupienia nowej lub też przedłużenia dotychczas obowiązującej polisy. 

Przedstawianie dostępnych na daną chwilę ofert ubezpieczeniowych to domena firmy Emultipolisa sp. z o.o. Jej kadra działa głównie regionalnie, proponując ubezpieczenie samochodu w Andrespolu (główna siedziba) oraz w okolicznych miejscowościach. Oprócz OC, AC i NNW pojazdów istnieje też możliwość wykupu indywidualnej ochrony prywatnej, mienia oraz opieki w trakcie wyjazdów zagranicznych, między innymi na wakacjach. Klienci mają do dyspozycji zlokalizowany blisko biura parking, mogą także liczyć na poczęstunek w postaci gorącego napoju podczas rozmowy z przedstawicielem.

Zostaw komentarz