Znajdź się wśród najlepszych

Agregujemy najlepiej rokujące firmy w kraju. Twoja działalność może być jedną z nich!

Buduj rozpoznawalność

Działamy na Twoją korzyść poprzez poprawę widoczności Twojej marki w Internecie.
Możesz nam zaufać!

Pokaż się społeczności

Nasi użytkownicy są na portalu przede wszystkim dla wysokiej jakości artykułów firmowych.
Pokaż się z najlepszej strony!

Kalina Wysocka 2022-12-22 0 komentarzy

Dla kogo jest bajka Piękna i Bestia?

Dla kogo jest bajka Piękna i Bestia?

Bajki uwielbiają dzieci w każdym wieku. Dzięki poznawaniu nowych historii najmłodsi mają możliwość przenoszenia się w nieznane im światy. Odkrywanie emocji to doskonały sposób na rozwój. Rodzice coraz częściej poszukują sprawdzonych źródeł, które będą służyły im jako wsparcie w procesie wychowywania swoich pociech. Jednym z nich jest, bez wątpienia, portal, którego witryna internetowa to kubus.pl. 

Strona ta należy do producenta uwielbianych przez najmłodszych (i nie tylko) soków, musów, ciastek i innych przepysznych przekąsek. Dostępne tam treści kierowane są do maluchów i ich rodziców. Opiekunowie mają możliwość zapoznania się z wieloma przepisami na zdrowe i smaczne posiłki dla całej rodziny oraz poczytania ciekawych artykułów i porad dotyczących wychowywania dzieci. 

Najmłodsi zaś stają przed szansą rozwoju poprzez zabawę. Pod wskazanym wyżej adresem zamieszczono szereg świetnych gier online (warto zaznaczyć, iż są one bezpłatne). Podzielono je tematycznie (między innymi, gr eko, zręcznościowe, kreatywne, czy też muzyczne). Co więcej, jest także zakładka z gotowymi materiałami nadającymi się do druku.

Godne uwagi są również audiobooki. W multimedialnej bibliotece dostępne są dziesiątki propozycji. Maluchy mają szansę wyboru spośród nowoczesnych bajek i wierszy. Są jednak także pozycje znane i lubiane od wielu lat. Dobrym przykładem w tym wypadku jest Piękna i Bestia. To wzruszająca historia, mówiąca o tym, iż miłość i emocje są wartościami stojącymi ponad wszystkim innym. Warto zachęcać najmłodszych do dyskusji na tego rodzaju tematy. Bajka uczy, iż prawdziwa miłość nie zna żadnych granic i potrafi przezwyciężyć nawet największe trudności, jakie przynosi życie. Spodoba się każdemu.

Zostaw komentarz