Znajdź się wśród najlepszych

Agregujemy najlepiej rokujące firmy w kraju. Twoja działalność może być jedną z nich!

Buduj rozpoznawalność

Działamy na Twoją korzyść poprzez poprawę widoczności Twojej marki w Internecie.
Możesz nam zaufać!

Pokaż się społeczności

Nasi użytkownicy są na portalu przede wszystkim dla wysokiej jakości artykułów firmowych.
Pokaż się z najlepszej strony!

Zofia Jakubowska 2021-06-01 0 komentarzy

Balustrada szklana jako element aranżacji wnętrza

Balustrada szklana jako element aranżacji wnętrza

Przezroczyste tafle produkowane ze szkła skutecznie rozjaśniają i optycznie powiększają wnętrza, dlatego sprawdzają się szczególnie w niewielkich pomieszczeniach. Ich produkcją zajmują się pracownicy przedsiębiorstwa Quba Glass oferujący wyselekcjonowane artykuły o bardzo dobrych parametrach wytrzymałościowych. Szkło do balustradma odpowiednią grubość, dzięki czemu istnieje małe ryzyko pęknięcia lub innych zniszczeń. Doskonale odbija ono promienie słoneczne i jest proste w montażu.  

Oczywiście na tym atuty szkła się nie kończą, ponieważ jest ono funkcjonalne, uniwersalne i ponadczasowe, co oznacza, że zawsze będzie wyglądać dobrze. Znakomicie komponuje się z aranżacjami nowoczesnymi i klasycznymi. Pasuje do betonu, cegły, naturalnego  drewna oraz innych materiałów. Balustrada szklana sprawdza się między innymi w biurowcach, urzędach, galeriach handlowych i miejscach, w których każdego dnia przebywają duże grupy osób.

Wykorzystanie przezroczystego szkła daje możliwość uzyskania przestronności. Znajduje ono zastosowanie także w formie ścianek działowych proponowanych w tej firmie. Sprzedaje ona tafle w różnych wielkościach, dzięki czemu bez trudu można dopasować je do swoich potrzeb. Nie bez znaczenia jest także niepodatność na zarysowania, dzięki czemu prezentują się bez zarzutu oraz łatwość utrzymania w czystości. Plamy czy inne zabrudzenia można usuwać wilgotną ściereczką lub papierowym ręcznikiem i preparatem czyszczącym dostępnym w zwykłych sklepach. To idealne rozwiązanie dla osób ceniących minimalizm i prostotę.

Zostaw komentarz