Znajdź się wśród najlepszych

Agregujemy najlepiej rokujące firmy w kraju. Twoja działalność może być jedną z nich!

Buduj rozpoznawalność

Działamy na Twoją korzyść poprzez poprawę widoczności Twojej marki w Internecie.
Możesz nam zaufać!

Pokaż się społeczności

Nasi użytkownicy są na portalu przede wszystkim dla wysokiej jakości artykułów firmowych.
Pokaż się z najlepszej strony!

Dominika Duda 2019-05-27 0 komentarzy

Rękawiczki diagnostyczne - gdzie kupić?

Rękawiczki diagnostyczne - gdzie kupić?

Rękawice diagnostyczne charakteryzują się dużą elastycznością, miękkością oraz wytrzymałością. Dają efekt drugiej skóry, dzięki czemu są bardzo komfortowe w noszeniu i użytkowaniu, a każda wykonywana czynność zyskuje na efektywności. Bakterie, grzyby oraz wszelkie inne drobnoustroje mogą bardzo łatwo przenosić się na dłonie. Zastosowanie podstawowych zasad higieny oraz używanie rękawic chroni przed zakażeniami. 

Rękawice posiadają jedno główne zadanie - mają zabezpieczać dłonie. W odpowiednich dyrektywach oraz normach zawarte są szczegółowe wytyczne dotyczące jakości oraz cech produktu. Rękawiczki diagnostyczne dostępne w sklepie Safemed odznaczają się najwyższą jakością. Dostępne są w kilku różnych rozmiarach, dzięki czemu idealnie dopasowują się do wielkości oraz kształtu dłoni. 

Rękawice diagnostyczne, inaczej znane jako lateksowe, to produkt jednorazowego użytku, który obecnie nie jest używany tylko i wyłącznie w branży medycznej i stosowany przez pracowników ośrodków zdrowia. Jest to produkt bardzo uniwersalny, który znajduje zastosowanie w gastronomii, przemyśle, a także w gospodarstwach domowych. Rękawiczki chronią dłonie przed drażniącymi środkami i czynnikami.

Bezpieczeństwo powinno być stawiane na pierwszym miejscu. Muszą być wykorzystane wszystkie środki, które zwiększą komfort podczas wykonywania czynności w pracy. Wysokiej jakości rękawiczki pozwalają na bezpieczne wykonywanie swojej pracy bez obawy, że dojdzie do zakażenia bądź zarażenia niebezpiecznymi czynnikami z zewnątrz. 

 

Zostaw komentarz