Znajdź się wśród najlepszych

Agregujemy najlepiej rokujące firmy w kraju. Twoja działalność może być jedną z nich!

Buduj rozpoznawalność

Działamy na Twoją korzyść poprzez poprawę widoczności Twojej marki w Internecie.
Możesz nam zaufać!

Pokaż się społeczności

Nasi użytkownicy są na portalu przede wszystkim dla wysokiej jakości artykułów firmowych.
Pokaż się z najlepszej strony!

Andrzej Czerwiński 2019-06-11 0 komentarzy

Przemysłowy robot

Przemysłowy robot

Bogata i zróżnicowana oferta firmy PROMAG, specjalizującej się w dostarczaniu zaawansowanych rozwiązań, jeżeli chodzi o automatyczne systemy transportu wewnętrznego, obejmuje linie transportowe, systemy przenośników. Propozycja obejmuje przenośniki rolkowe. Przemysłowy robot spełni oczekiwania najbardziej wymagającego klienta. Przedsiębiorstwo cenione jest za wieloletnie doświadczenie w branży. Dzięki temu, że działa ono na rynku od wielu lat, usługi świadczone są na najwyższym poziomie. Dodatkowo nieustannie wdrażane są nowoczesne technologie, co przekłada się na stałe poszerzanie firmowego know-how.

Fundamentem działalności przedsiębiorstwa są uniwersalne wartości, przede wszystkim szacunek, uczciwość, zaangażowanie i praca zespołowa. Wszystkie te komponenty sprawiają, że firma z powodzeniem działa na rynku od wielu lat, a jej doświadczenie ma przełożenie na najwyższą jakość usług. Indywidualne podejście do klienta sprawia, że dostarczane urządzenia oraz rozwiązania zapewniają świetną efektywnością, poprawiają wydajność i automatyzację procesów, a także bardzo dobrze wpływają na bezpieczeństwo i higienę pracy.

Kompleksowa obsługa oferowana przez firmę obejmuje nie tylko montaże i uruchomienie urządzenia, ale także wykonanie jego projektu i dostawę. Dostępne są usługi serwisu i konserwacji produktów. Istnieje również zawsze możliwość dokupienia części zamiennych. Produkty spełniają wymagania techniczne, normatywne i estetyczne, wpisują się również w najwyższe standardy międzynarodowe.

Zostaw komentarz